۱- تمامی کتب ارائه شده توسط سایت پس از انجام مراتب سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می شوند.
۲- کلیه کتاب ها بصورت نو عرضه می گردد و سایت کتاب دست دوم توزیع نمی کند.
۳- همه کتاب های فعال روی سایت لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده و یا افزایش قیمت داشته باشد.
نکته: سایت قیمت کتابها را روی سایت آپدیت میکند و کتابهای چاپ تمام را نیز تا موعد چاپ مجدد غیرفعال می نماید، اما بدلیل تعداد زیاد عناوین کتابهای موجود در بازار امکان بروز نبودن اطلاعات کتاب روی سایت وجود دارد.
۴- تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می گردد و ظرف مدت ۱ تا ۲ روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می شود. در صورتی که برای تهیه کتاب عجله دارید می توانید با تلفن (خط ويژه) 66973033-021 داخلي 1 واحد فروش تماس بگیرید و با کارشناسان سایت مشاوره نمایید.

*ارسال با پیک موتوری در روز سفارش انجام می شود و صرفا برای مناطق ۲۲گانه شهر تهران امکانپذیر است.
۵- مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن سایت می تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.
۶- سایت قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر بروزرسانی می کند و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد.
۷- اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و…) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر سایت می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.
۸- کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.
۹-استرداد وجه هایی که به دلایل “موجود نبودن کتاب های ثبت سفارش شده و یا سفارش های لغو شده “ در اسرع وقت انجام خواهد شد.

۱۰-وجه سفارشات لغو شده صرفا به حساب سفارش دهنده اصلی واریز می شود.